Świadczymy wysokiej jakości usługi dla meblarstwa w zakresie cięcia i oklejania płyt i blatów kuchennych takich firm jak :

+ KRONO, PFLEIDERER, KRONOSPAN, EGGER oraz JUAN.


Na terenie przedsiębiorstwa funkcjonuje nowoczesny park maszynowy. 

Dysponujemy doskonałymi urządzeniami, wyjątkowo precyzyjnymi i efektywnymi, dzięki czemu możemy zapewnić krótki termin realizacji zamówień.

Na zlecenie klienta tniemy płyty i blaty według podanych wymiarów na nowoczesnych pilarkach. Brzegi elementów oklejamy na gorąco okleiną ABS lub obrzeżem melaminowanym w dowolnym kolorze.

Wykonujemy również rozmaite kształty zarówno z płyty laminowanej jak również z blatów, otwory pod zawiasy, frezy pod HDF, łączenia blatów i wiele innych usług pomocnych w produkcji mebli.

Nasze maszyny zapewniają precyzję cięcia oraz powtarzalność wymiarów. Usługi cięcia wykonujemy w oparciu o materiał powierzony lub wskazany przez klienta.

Oferujemy także formatki meblowe, do których produkcji wykorzystujemy płyty wiórowe, MDF, HDF, płyty pilśniowe oraz sklejkę. Formatki możemy również ponawiercać, wykonać otwory pod zawiasy i szczeliny pod plecy.

Gotowe części korpusu starannie poukładamy i spakujemy tak aby były gotowe do odbioru osobistego lub wysyłki .